Twilight Maniacs
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Twilight Maniacs

A greek forum for twilighters!!!
 
ΦόρουμΠόρταλΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

 

 Το έχετε διαβάσει?

Πήγαινε κάτω 
+14
InAkI CuLLen
Ms Linkin Park
LizCullen
Roxany Black
Bella Cullen
hopealice
Depi Dimi
Maniana
Penny
XxBloomitsaxX
Victoria
Geo
Macguyver
Mary Alice Brandon
18 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Penny
Vampire
Vampire
Penny


Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2009
Ηλικία : 54
Τόπος : Αθήνα

Character sheet
Favorite Character: Edward Edward
Charisma: Mind Reader

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 03, 2009 1:05 am

Ξέρω ξέρω. Το ίδιο έκανα και εγώ με την χαραυγή.
Τουλάχιστον τώρα ξέρεις πως όποτε σου λείψει η ιστορία, θα διαβάσεις μερικά κεφάλαια. Αν τα είχες διαβάσει όλα, δεν θα είχες να περιμένεις τίποτα.

Πάντως πιστεύω πως αν και είναι η ίδια ιστορία, θα έχει ενδιαφέρον. Θέλω πολύ να διαβάσω την αντίδραση του Εντουαρντ όταν καταλάβει πως
Σπόιλερ:
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.freetime.forumgreek.com
Mary Alice Brandon
Alpha
Alpha
Mary Alice Brandon


Αριθμός μηνυμάτων : 1150
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Ξάνθη

Character sheet
Favorite Character: Alice Alice
Charisma: See The Future

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 03, 2009 5:17 am

Κοίτα, για να πω την αλήθεια περίμενα κάτι παραπάνω... αλλά Meyer είναι αυτή θα μου πεις, καλή μεν, αλλά υπάρχουν και καλύτεροι συγγραφείς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twilightmaniacs.forumtwilight.com
Roxany Black
Pack member
Pack member
Roxany Black


Αριθμός μηνυμάτων : 194
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2009
Ηλικία : 28
Τόπος : rAinbOw lAnd

Character sheet
Favorite Character: Jacob Jacob
Charisma: Unknown

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 10, 2009 5:18 pm

δεν το έχω διαβάσει και δεν νομίζω να το κάνω και ποτέ. . Δεν ξέρω γιατί. Ίσως επειδή ξέρω άτομο που το διάβασε και άμα θέλω μου λέει τι γίνεται.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mary Alice Brandon
Alpha
Alpha
Mary Alice Brandon


Αριθμός μηνυμάτων : 1150
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Ξάνθη

Character sheet
Favorite Character: Alice Alice
Charisma: See The Future

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 12, 2009 4:21 am

Καλά, το τι γίνεται το ξέρεις ήδη... είναι η οπτική γωνία που αλλάζει... πάντως αξίζει τον κόπο, μόνο και μόνο για την σύγκριση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twilightmaniacs.forumtwilight.com
Roxany Black
Pack member
Pack member
Roxany Black


Αριθμός μηνυμάτων : 194
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2009
Ηλικία : 28
Τόπος : rAinbOw lAnd

Character sheet
Favorite Character: Jacob Jacob
Charisma: Unknown

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 12, 2009 4:25 am

Εννοώ όταν λείπει ο Έντουαρτ κτλ.. Καλά άμα κυκλοφορήσει στα ελληνικά ( σε καμιά δεκαετία) θα το δανειστώ απο την κολλητή μου. .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Penny
Vampire
Vampire
Penny


Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2009
Ηλικία : 54
Τόπος : Αθήνα

Character sheet
Favorite Character: Edward Edward
Charisma: Mind Reader

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Οκτ 12, 2009 8:05 pm

Μα στο Midnight sun δεν λείπει ο Edward. Αυτό συμβαίνει στο New Moon.
Στο midnight sun αυτός που περιγράφει την ιστορία είναι ο Edward.
Εγώ πρέπει να ομολογήσω πως ξεκίνησα να το διαβάζω. Είναι τέλειο. Εντελώς διαφορετικό απο το Λυκόφως, και νομίζω πως αυτή είναι η ομορφιά του. Αν και δεν έχω προχωρίσει πολύ, μου αρέσει τρελά. Και φαντάζομαι πως σε αυτό το βιβλίο θα πάρουμε μια εντονότερη γεύση απο την αγαπημένη μας οικογένεια Cullen.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.freetime.forumgreek.com
Roxany Black
Pack member
Pack member
Roxany Black


Αριθμός μηνυμάτων : 194
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2009
Ηλικία : 28
Τόπος : rAinbOw lAnd

Character sheet
Favorite Character: Jacob Jacob
Charisma: Unknown

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Οκτ 13, 2009 1:38 am

Λείπει.. για μια βδομάδα.. Δεν φεύγει για λίγο αφού συναντήσει την Μπέλα;; Τεσπα εγώ δεν ξέρω αν θα το διαβάσω ή όχι ακόμα.. Θα δω...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Penny
Vampire
Vampire
Penny


Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2009
Ηλικία : 54
Τόπος : Αθήνα

Character sheet
Favorite Character: Edward Edward
Charisma: Mind Reader

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠεμ Οκτ 22, 2009 10:51 pm

Roxany Black έγραψε:
Λείπει.. για μια βδομάδα.. Δεν φεύγει για λίγο αφού συναντήσει την Μπέλα;; Τεσπα εγώ δεν ξέρω αν θα το διαβάσω ή όχι ακόμα.. Θα δω...

Ναι έχεις δίκιο. Είχε πάει στους Ντελάνι.
Πάντως είναι καταπληκτιό. Εγώ το τελείωσα μόλις πριν λίγες ώρες και έχω πάθει. Πίστευά πως θα είναι απόλυτα βαρετό μιας και είναι η ίδια ιστορία, αλλά δεν έχει καμιά σχέση.
Ειναι απίθανο να διαβάζεις την ιστορία απο την πλευρά του Εντουαρντ. Δεν ξέρω πως τα κατάφερε η Meyer αλλά το βιβλίο έχει περισσότερο βάθος συναισθημάτων. Και όλος αυτός ο αγώνας του Εντουαρντ να κρατηθεί μακριά της ενώ δεν μπορεί, και όμως το παλεύει, είναι αφάνταστα υπέροχος. Αν μπορεί κάποιος να λατρέψει τον χαρακτήρα του Εντουαρντ Κάλλεν περισσότερο απο ότι ήδη τον έχει λατρέψει, τότε αυτό το βιβλίο είναι ιδανικό για αυτό το σκοπό.
Πραγματικά, είναι απο τα πιο όμορφα πράγματα που έχω διαβάσει. Κυριοκτικά πεθαίνω να τυπωθεί και να το διαβάσω ολόκληρο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.freetime.forumgreek.com
Roxany Black
Pack member
Pack member
Roxany Black


Αριθμός μηνυμάτων : 194
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2009
Ηλικία : 28
Τόπος : rAinbOw lAnd

Character sheet
Favorite Character: Jacob Jacob
Charisma: Unknown

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 23, 2009 1:23 am

Καλά αφού το λέτε όοοοοοοοολοι... ίσως του ρήξω μια ματιά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Penny
Vampire
Vampire
Penny


Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2009
Ηλικία : 54
Τόπος : Αθήνα

Character sheet
Favorite Character: Edward Edward
Charisma: Mind Reader

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 23, 2009 6:49 am

Είναι εκπληκτικό σου λέω.
Το δουλεύω για να το ανεβάσσω στα Ελληνικά σε κάποια στιγμή...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.freetime.forumgreek.com
Roxany Black
Pack member
Pack member
Roxany Black


Αριθμός μηνυμάτων : 194
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2009
Ηλικία : 28
Τόπος : rAinbOw lAnd

Character sheet
Favorite Character: Jacob Jacob
Charisma: Unknown

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Οκτ 23, 2009 5:51 pm

Α ωραία ^^
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
LizCullen
Human
Human
LizCullen


Αριθμός μηνυμάτων : 51
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2009
Ηλικία : 29
Τόπος : Isle Esme

Character sheet
Favorite Character: Edward Edward
Charisma: Unknown

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Οκτ 31, 2009 11:22 pm

Πραγματικα το λατρεψα το Midnight Sun και ευχομαι να το εκδοσει επιτελους.
Σε συγκριση με το Twilight, το Midnight Sun μου φανηκε πολυ πιο ενδιαφερον. Μπορει επειδη ειχα μαθει ηδη το Twilight, αλλα και παλι, ο ωριμος χαρακτηρας του και η αυτογνωσια του για τα συναισθηματα του ειναι εκπληκτικος.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geo
Beta
Beta
Geo


Αριθμός μηνυμάτων : 632
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009
Ηλικία : 31
Τόπος : Σπίτι σου

Character sheet
Favorite Character: Jacob Jacob
Charisma: Shield

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Δεκ 05, 2009 6:58 pm

Mary Alice Brandon έγραψε:
Πολυ πιο ενδιαφέρον απο το twilight αν θες τη γνώμη μου...
Μέχρι που πάει;Δηλαδή μέχρι ποιό σημείο;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Ms Linkin Park
Werewolf
Werewolf
Ms Linkin Park


Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 20/12/2009
Ηλικία : 28

Character sheet
Favorite Character: Jacob Jacob
Charisma: Unknown

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Δεκ 21, 2009 8:17 pm

αρχισα να διαβαζω το Draft που ειχε κανει η στεφανη, αλλα σκεφτηκα: "θα ηταν πιο ενδιαφερον αν το διαβαζα οταν εβγαινε το βιβλιο" και ετσι περιμενω Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
InAkI CuLLen
Human
Human
InAkI CuLLen


Αριθμός μηνυμάτων : 23
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2009
Ηλικία : 27
Τόπος : Kavala (alla oxi thn polh xD)

Character sheet
Favorite Character: Edward Edward
Charisma: Unknown

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Ιαν 04, 2010 9:03 pm

Εγώ το έχω διαβάσει όλο το [left]idnight sun δηλαδή μέχρι εκεί που έχει δημοσιευτεί και είναι τέλειο. Περιγράφει πράγματα πόυ ίσως μα ς ήταν απορίες πριν το διαβάσουμε παραδείγματος χάρη τότε που ήταν αυτή βόλτα με τους φίλους της στην παραλία και αυτός είχε πάει για κυνήγι...(που παρεπιπτοντως αυτή είναι μαι απο τις αγαπημένες μου σκηνές στο midnight sun). Μετά μας περιγράφει τα συνεσθηματα του Edward που πραγματι΄κά είναι συγκλονιστικό, αυτό που περνάει μέχρι να παραδεχτεί ότι είναι ερωτευμένος μαζί της και να της μιλήσει...γενικά είναι τέλειο βιβλίο..!!αν και μισοτελειωμένο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bloodred eyes
Vampire
Vampire
bloodred eyes


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Volterra

Character sheet
Favorite Character: Aro
Charisma: Convey thoughts

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 22, 2010 3:08 am

Εμενα το MS το διαβασα τελευταιο και καταφερε να καλυψει το ΤΕΡΑΣΤΙΟ κενο που μου ανοιξε η Νεα Σεληνη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://paramoregreekfans.forumgreek.com
Geo
Beta
Beta
Geo


Αριθμός μηνυμάτων : 632
Ημερομηνία εγγραφής : 27/07/2009
Ηλικία : 31
Τόπος : Σπίτι σου

Character sheet
Favorite Character: Jacob Jacob
Charisma: Shield

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 22, 2010 5:09 am

Θα έλεγα τίποτα πρόστυχο τώρα...

Τελικά μέχρι ποιό σημείο το πάει;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
bloodred eyes
Vampire
Vampire
bloodred eyes


Αριθμός μηνυμάτων : 64
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010
Ηλικία : 29
Τόπος : Volterra

Character sheet
Favorite Character: Aro
Charisma: Convey thoughts

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΔευ Φεβ 22, 2010 6:13 am

Μεχρι το κεφαλαιο 12 επιπλοκες.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://paramoregreekfans.forumgreek.com
maraki
Human
Human



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2010

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤετ Μαρ 24, 2010 6:27 am

δεν εχω διαβασει τα βιβλια ακομα αλλα θα το εκτιμουσα αν καποιοσ/καποια μου ελεγε που μπορω να τα βρω.ολοι εδω στο ρεθυμνο δεν ξερουν για το βιβλιο και εχω φρικαρει που δεν μπορω να τα βρω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Mary Alice Brandon
Alpha
Alpha
Mary Alice Brandon


Αριθμός μηνυμάτων : 1150
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2009
Ηλικία : 30
Τόπος : Ξάνθη

Character sheet
Favorite Character: Alice Alice
Charisma: See The Future

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΣαβ Μαρ 27, 2010 12:16 am

στο official site της Stephenie Meyer ειναι... Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 344955
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://twilightmaniacs.forumtwilight.com
ericablackstar
Human
Human



Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 23/04/2010

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΠαρ Απρ 23, 2010 3:48 am

ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ, ΚΑΙ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΟ, ΓΙΑΤΙ ΕΧΕΙΣ ΤΗ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΑΒΑΣΤΑΧΤΑ ΟΜΟΡΦΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΕΝΤΟΥΑΡΝΤ ΚΑΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΕΝΑ ΒΑΜΠΙΡ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΖΕΝΤΛΕΜΑΝ!!ΕΙΝΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΟ ΣΑΝ ΝΑ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΑΛΛΗ ΕΠΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΥΦΟΣ ΔΕ ΘΥΜΙΖΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΝΘΡΩΠΙΝΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ...ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΤΥΠΩΣΙΑΖΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΣΤ' ΑΛΗΘΕΙΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΕΝΟΣ ΜΥΘΙΚΟΥ ΠΛΑΣΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΚΑΝΕΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΑ, ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ...ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΑΓΓΙΓΜΑ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ..ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΣΗΜΕΙΟ, ΑΥΤΟ ΠΟΥ Ο ΕΝΤΟΥΡΝΤ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΗΣ ΕΝΩ ΑΥΤΗ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΚΟΥΕΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΕΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ...ΤΟ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΤΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ....ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΕ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ...ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΟΥ ΧΑΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΜΑΤΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΤΡΙΚΗ ΨΥΧΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΤΟΝ ΕΡΩΤΑ...Η ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΟΠΩΣ ΘΑ ΘΕΛΑΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΤΟΝ ΒΛΕΠΟΥΝ...ΒΕΒΑΙΩΣ ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΚΔΟΣΕΙ Η ΣΤΕΦΑΝΙ ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΟΣΟ ΠΛΗΓΩΜΕΝΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΙΩΘΕΙ ΠΟΥ ΔΙΕΡΕΥΣΕ ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΗΣ ΤΟΣΟ ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΣΥΓΓΡΑΦΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ ΝΑ ΟΝΕΙΡΕΥΟΜΑΣΤΕ....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Penny
Vampire
Vampire
Penny


Αριθμός μηνυμάτων : 247
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2009
Ηλικία : 54
Τόπος : Αθήνα

Character sheet
Favorite Character: Edward Edward
Charisma: Mind Reader

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Μάης 18, 2010 10:45 am

Εγώ την γνώμη μου την έχω πει ξανά πει. Για μένα είναι το καλύτερο απο όλα τα άλλα βιβλία της σειράς. Ηταν συγκλονιστικό. Η Meyer κατάφερε να με ξαφνιάσει για μια ακόμα φορά γιατι αυτό το βιβλίο ξεχειλίζει απο συναισθήματα.

Το μόνο που εύχομαι είναι η αγαπημένη μας συγγραφέας να αποφασίσει να γράψει και άλλα βιβλία απο την πλευρά του Εντουαρντ. Πχ θα ήθελα πολύ να διάβασω πως βίωσε ο Εντουαρντ το χωρισμό του απο την Μπέλα, ή πως βίωσε το θάνατο της κατα τη διάρκεια του τοκετού. Μακάρι να το κάνει, θα ήταν φανταστικά βιβλία....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.freetime.forumgreek.com
Christina-Marie
Human
Human
Christina-Marie


Αριθμός μηνυμάτων : 4
Ημερομηνία εγγραφής : 25/09/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : In my own world!

Character sheet
Favorite Character: Alice Alice
Charisma:

Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Το έχετε διαβάσει?   Το έχετε διαβάσει? - Σελίδα 2 Icon_minitimeΤρι Σεπ 28, 2010 9:43 pm

Εγω δεν το εχω διαβασει, αλλα θελω πολυ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Το έχετε διαβάσει?
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
 Παρόμοια θέματα
-
» Εχετε να πειτε κατι ?
» Πόσες απουσίες έχετε;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Twilight Maniacs :: Βιβλία :: Midnight Sun-
Μετάβαση σε: